Ajutor cisterne??

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

tonyg

Active Member
5 Februarie 2016
90
0
Bucuresti
YAHOO
tonygheorghe
LOCATION
Bucuresti
Ma poate ajuta si pe mine cineva sa imi explice ce e cu vagoanele din imagine cine le produce, de numire si in special daca ele sunt produse la scara 1:87 de catre un producator de modele de preferat inmatriculare dec (sunt cateva si in imagine) (dec este o firma de transport poloneza daca nu ma insel, care inchiriaza aceste vagoane catre GFR si CFR marfa) http://www.youtube.com/watch?v=uOHOETGngVo&feature=related
Eu am tot incercat sa gasesc ceva dar nimic din ce am vazut nu seamana cu cxele din imagine... si nu nu ma refer la starea de intretinere... :p
 
cisternele in culori DEC exista la Sachsenmodelle/Tillig!

tipul de cisterna exista corect si la Maerklin/Trix; cele Fleischmann sunt prea scurte cu cativa cm si reprezinta un model din anii 1968-70 care acum nu mai circula... produs de LHB
 
va multumesc mult.... partea buna e ca m-am lamurit partea proasta e ca o sa dau faliment... ce preturi Doameneeeeeeeeee...... :(