Temofeszt 2016

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

bogdanra

Well-Known Member
Trenulist
19 Martie 2012
1.283
106
Bucuresti
tt.bogdanra.ro
WEBSITE
http://tt.bogdanra.ro
LOCATION
Bucuresti
FACEBOOK
bogdanradu4tt
GOOGLEPLUS
bogdanra
Salut, in perioada 7-9 octombrie 2016 va avea loc la Budapesta, in incinta Muzeului Cailor Ferate, festivalul "de trenulistica si modelism de acelasi sortiment" Temofeszt 2016

La diorama la scara TT vor fi prezente si 4 module romanesti, 2 din ele functionale iar celelalte doua intr-un grad ridicat de finalizare (din pacate ele sunt din mai pe drumuri prin Europa si nu am mai avut cum sa ajung sa lucrez la ele).

Daca sunteti prin zona veniti si poate ne si vedem. Din pacate eu voi fi prezent acolo vineri toata ziua, la rugamintea prietenilor de la clubul BTTB, in rest poate ne vedem prin oras.

Din experienta mea unica trecuta pot spune ca sunt multe de vazut, inclusiv diorama Lego, jucarii la scara mica (adica mari: camioane, tractoare, etc la 1/24 parca). muzeul in sine trebuie vazut...

Aici voi pune si poze la intoarcere
 
In 2016 am fost, desigur. Din păcate la momentul întoarcerii nu am putut sa pun poze pe forum. In 2017, având în vedere scorurile deplasării din Ploiesti la Budapesta, dar si a familiei, nu am mai fost.