Nu s-a mai auzit nimic de multa vreme despre "BR"

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

GeorgHocevar

Active Member
24 Decembrie 2009
129
0
"Tineti prietenii aproape si dusmanii si mai aproa
www.cfi.ro
WEBSITE
http://www.cfi.ro
LOCATION
"Tineti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape".
Nu chiar de actualitate, dar totusi pe acelasi linia cu tot ce stim despre dansul este acest articol, vechi aproximativ de 13 ani:

430751_349020245150876_100001287090361_1066281_1135148958_n.jpg
 
Doch...jemand arbeitet noch..... Though, someone is still working.... Cineva înc㒠lucrează’.......



......articol recent, apă’rut intr-unul din ziarele locale (gratuite, pe care vrei-nu-vrei), le gă’seşti în cutia poştală’.......... :| :p :p :p :p (referitor la ziare)...

PS.....Forumul funcţioneaz㒠exasperant de greu.......
 
Ce se întimpl㒠????? Am reeditat o postare, dar şi acum,daca nu sunt autentificat, nu vă’d fotografia articolului, aşa cum se vede cea a lui Hocevar ????????
Reiau...poate va merge......sau e nevoie s㒠ne retragem si s㒠nu mai postă’m.....

http://i261.photobucket.com/albums/ii42/daniel-moisa58/Lucrari%20BR/LucrriBR-3.jpg

........textul ră’mâne cel de la postarea anterioară’..................
 
Poate ma lamureste si pe mine cineva: pana la urma Radu Bellu este un personaj pozitiv sau negativ?
 
dimitrov a spus:
Dă’-mi detalii Florine, te rog, în "p.m".....Aştept...Cu mulţumiri!!!!

Salut,
nu am ce detalii sa iti dau, nu stiu la ce te referi,
ce vreau eu sa zic e ca daca nu-ti merge forumul sau nu poti pune poze, problema e la tine, care este asta nu am de unde sa stiu.
 
felippe a spus:
Poate ma lamureste si pe mine cineva: pana la urma Radu Bellu este un personaj pozitiv sau negativ?

Pentru o mica parte de pasionaţi este un personaj pozitiv, iar pentru marea masa e un personaj negativ.


E.
 
1.... OFF TOPIC.....Se pare c㒠la mine ,nu e nici o problemă’; în postarea de ieri-5:22 am- în locul pozei mici, care se vede acum, apă’rea numai xxx....xxxxxxxx etc, de culoare neagră’, la care ,de dă’deai clik pe adresă’, nu se deschidea nimic.... La postarea de la 7:22 am am pus "http://xxxxxxxx...xxxxx, adres㒠ce permitea deschiderea pozei.......

2.....Nu sunt nici pro, nici contra......nici pozitiv, nici negativ (pentru mine); m㒠deranjează’, la fel de mult ca şi pe voi, "secretul" cu care se lucreaz㒠în jurul lui şi însuşi Bellu....şi eu "b㒺tinaş" aflu ca şi voi, "post factum" de cele ce se mai întâmpl㒠şi ce mai organizeaz㒠Bellu. Iar în ce priveşte lucră’rile lui, le utilizez cu corecturile ce le-ati relizat cei care aţi că’utat erorile gasite şi pentru care v㒠mulţumesc........m㒠deranjeaz㒠atitudinea de "mogul"....mai "vieţuim" şi noi 㒺tia mai mici prin lumea asta a "trenuliştilor".....în rest, s㒠fim să’nă’toşi...şi-aşa suntem puţini....... Ar mai fi o vorb㒠de zis: dac㒠un bine nu poţi face.....mă’car nu f㒠ră’u.......
 
Din "secretul lui...." nuuu v㒠repziţi s㒠spuneţi...marco Pollo.....ci Bellu, am prins şi eu din "zbor" cu vreo să’ptă’mân㒠în urmă’, c㒠ar exista o filmare fă’cut㒠la MIX TV Braşov - legat㒠de istoria că’ilor ferate de aici - care ar fi intrat şi pe post.....la reluă’ri înc㒠n-am putut accede, din lips㒠de timp, dar s㒠vad ce "pile" am la MIX, ca s㒠m㒠"lipesc" de vreo copie........
PPPP...SSSS....un telefon de ultim minut, m-a anunţat c㒠referitor la ceea ce vorbeam mai sus, "filmarea" s-a fă’cut acum dou㒠să’ptă’mâni în Piaţa Sfatului.........................din nou"post factum"........
 
Dankesehr fur die Geheimdienst Hilfe, Georg und zur Zeitpunkt, sehr neugerig, warte ich die Nachtrichten........
 
dimitrov a spus:
Dankesehr fur die Geheimdienst Hilfe, Georg und zur Zeitpunkt, sehr neugerig, warte ich die Nachtrichten........

Dane,
valabil si pentru tine:
Florinn a spus:
...daca Georg scrie romaneste, cred ca puteti scrie si voi,
no ofense, dar nu stiu daca 5% din forum stie germana, deci va rog pe viitor sa scrieti romaneste ca sa inteleaga tot poporul.

...
 
Traducere....... <Mulţumesc mult pentu ajutorul "serviciului secret" şi pentru moment, foarte curios, astept "noută’ţile">......ră’spuns dat în legă’tur㒠cu emisiunea de pe "Mix Tv"......prin adresa dat㒠de Goerg n-a mai trebuit s㒠caut surs㒠pentru emisiunea prezentată’.