Cateva zile in Anglia(LONDRA)

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
camera ascunsa e la moda si aici asa ca am scapat usor,ceata nu fost decit cind am trecut canalul maneci
 
La Paris sunt cateva magazine de trenulete ....am vizitat vreo 5 ..dar preturile sunt foarte mari ...o singura locomotiva Bachmann mi-am cumparat pentru ca merita (22 euro) , in rest reviste de modelism ...am gasit chiar si ultimul numar de-atunci al ModelRailroader (american).... o strada cu vreo 4 magazine era destul de-aproape de hotelul unde stateam ...RUE DE DOUAI VERDE

ROSU AU PULLMAN • 70, rue d'Amsterdam - 01.48.74.56.17 (aproape de statia de metro LIEGE)
VERDETRANSMONDIA • 48, rue de Douai - 01.42.81.22.89 (aproape de statia de metro BLANCHE)



Salutari!
 
NU...ca doar l-am avertizat ....dar placere ii va face sa se plimbe pe-acolo ....mana in portofel sa n-o bage adanc ... :D
 
101_1742.jpg

101_1743.jpg

101_1744.jpg

101_1748.jpg

101_1749.jpg

101_1756.jpg
 
din pacate nu am avut cum sa intru pe numele meu si am trimis pe lui gina al meu era blocat nu stiu de ce
 
Frumoase poze si va invidiez :D
Diesel-ul rosu din imagine era nou? sau asa sunt toate pe acolo? curate , nezgariate , fara rugina .... adica fara wheathering :twisted:
 
dupa cite a ti vazut m am mutat din anglia in germania pentru ca urma un eveniment important ziua portilor deschise la PIKO
Nu am ratat ocazia desi am ajuns cam greu la ei voi posta mai multe imagini din ce a fost la PIKO