Abrud-Campeni 9 octombrie 2010

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

kablu

Well-Known Member
25 Februarie 2016
324
0
Arad
LOCATION
Arad
Dl. Georg Hoceva a organizat in weekend-ul trecut a 20-a intalnire de cale ferata ingusta din Romania .
Din pacate prea putina mediatizare ....cateva poze :
http://www.kisvasut.hu/showgallery.php?tip=1&f=76&a=860
Respecte!
 
apoi nush cum dracu se face ca tot timpu se afla dupa ce o fost evenimentu... acu chiar is suparat !
 
d0ru_b a spus:
apoi nush cum dracu se face ca tot timpu se afla dupa ce o fost evenimentu... acu chiar is suparat !

Nu fii suparat!!!
Evenimentul a fost publicat la inceputul anului in aceste pagini. Da o cautare dupa Hocevar. Si pe site-ul lor www.cfi.ro era mediatizat si descris tot programul.
O mediatizare mai mare nu cred ca se putea face, deoarce pe Ancuta sau Lenuta sigur nu le intereseaza evenimentul.

E.
 
Nu s-a mediatizat pentru ca de un an era pe site, plus ca era in cadrul evenimentelor cu invitati din toata lumea(nu pentru curiosii de la noi), costul pentru toate: Taxa de participare pentru programul principal este de EUR 70
Asa ca a fost si la Covasna si la Moldovita si la Criscior, nu doar la Abrud :D iar titlul era altul, nu din ci in Romania!
A XX Intalnire Internationala de cale Ingusta 2010 in Romania
 
@srazvi : DA man , ai dreptate . Si ce intalnire a fost sa-mi trag una :x
Cica la anul va fi in Olanda pe undeva .. cred ca aici : http://www.smalspoormuseum.nl/Menu/index.html
Oricum mi-a picat fata .... pe Abrud-Campeni halta Rosia Montana s-a renovat , intrare noua ... ma rog acum sunt SIGUR ca macar portiunea Abrud-Campeni va scapa de distrugere !
Poate baietii au nevoie de voluntari ... eu ma ofer pentru cateva weekend-uri :D
Georg felicitari pentru ce ai facut in 4-10 octombrie i-ai ciuruit pe toti :evil: Cred ca depre isprava asta se va vorbi/scrie mult , chiar daca nu pe plaiurile danubiano :lautar: ....
:aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: