Portal tunel

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
la parchet l-am gasit... era si cel subtire de 5 mm care se pune sub parchet si era si asta extrudat... erau masuri de 50 mm 40 mm si cel mai mic de 30 mm grosime....
 
portalul.... revine.

episodul 2.

m-am apucat de al 2-lea portal, neavand timp sa umblu dupa extrudat si acest portal este tot rigips... doar ca am vrut sa trec la "level 2"... adica sa am si ceva in relief si sa para mai "piatra"... ca sa citez pe cineva dintr-un post anterior "prea arata a tabla de sah".....



si a inceput distractia cu scosul in relief



comparatie, episodul 1 si episodul 2...



si ceva detalii





to be continued......
 
referirea la piatra am facut-o in sensul ca de data asta nu o sa mai slefuiesc suprafata portalului, o las mai zgrumturoasa... cit despre tipul de piatra... inca nu stiu, merg pe prima varianta sau mai caut niste variante.
 
nu inteleg ce-i cu link-ul de mai sus.... ca dau click pe el si ma duce tot la topicul asta, pagina 9, sus..... :(
 
multumesc mult pentru link.... am inceput studiul... daaaar sunt abia la prima pagina si am gasit deja vreo 3 modele care as vrea sa le reproduc.... unde o sa ajung pina la pagina 10?? :x :x