Info Probleme

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Iata mesajul:

loko1.jpg
 
Ma tot seaca un mesaj de cate ori ma loghez si nu stiu cum sa scap de el.
Stiu ar fi simplu sa schimb parola dar nu doresc asta.

Alte idei????
 

Atașamente

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    59,7 KB · Vizualizări: 14
Buna ziua, am incercat sa ma loghez pe storage.lokomotiv.ro cu user si parola de pe forum si nu reusesc, imi zice wrong user or password.
Ma puteti ajuta?
 
Incerc sa intru pe anumite topic-uri si in loc de forum ma redirectioneaza catre reclame... Din pacate nu pot sa fac captura ecran cu cursorul mouselui...
1699355577885.png
 
Buna ziua, am remarcat ca topicul meu cu Diorama Remetea Mica- liniede interes local banateana la Scara N a disparut cu totul, fara sa primesc vreun mesaj.
A contravenit vreo postare regulilor forumului? Multumesc. Mentionez ca toate sursele de documentare au fost citate corespunzator.
 
Ultima editare:
Din pacate baza de date a fost corupta. Prin urmare am adus forumului la stadiul din data de 10.12.2023 ora 24.00.
Datele nu sunt pierdute, ele se afla pe un forum temporar, care este read only, poate sa fie accesat la adresa: forum temporar
Nu update, ci coruptie. Mama ei...

@mrpuf Topicul tau pare a fi in forumul temporar. Poti sa il copiezi de acolo aici, asa cum am facut si eu.