Info Informatii administrative.

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Am cont pe storage, de când stimabilii de la photobucket au crezut ca se vor umple de bani dacă intră cu bocancii in conturile noastre și ne cer să plătim găzduirea.
Însă de când cu opțiunea atașării direct de pe telefon sau alt terminal, nu am mai folosit contul. Comoditatea a invins.
 
Desi initial nu am vrut acest lucru, dar vazand amploarea mesajelor sterse, utilizatorul @GFN primeste un ban permanent.

Banul il ridic doar dupa o discutie cu mine prin Contact us.


P.S. @GFN ti-ai pierdut timpul degeaba cu stergerea mesajelor (dar mi-ai pierdut inutil si timpul meu, de aceea ai primit ban), nu sunt sterse...
 
Cred ca butonul de edit ar putea fi activ timp de cateva zile: ma enerveaza sa vad greseli de tastare, omisiuni, sau chiar idei intregi gresite. In ceea ce ma priveste, nu am de gand sa sterg postari mai vechi, oricat de tampe ar fi, dar as prefera sa pot sa le editez.
 
Cred ca butonul de edit ar putea fi activ timp de cateva zile: ma enerveaza sa vad greseli de tastare, omisiuni, sau chiar idei intregi gresite. In ceea ce ma priveste, nu am de gand sa sterg postari mai vechi, oricat de tampe ar fi, dar as prefera sa pot sa le editez.
are sa fie activ ptr cateva ore. Cred ca si acum este activ ptr cateva minute
 
Atentie!
In momentul cand se efectueaza cererea pentru stergerea/dezactivarea userului, sunt sterse toate informatiile personale (IP, locatie, data nastere, adresa de email), dar username nu se sterge, ramane in baza de date. Odata sters contul, alt cont nu se mai poate inregistra cu acelasi user si aceasi adresa de email.
 
Salutare!

Am activat noi masuri de securitate ale forumului. Daca cumva aveti parola compromisa, iar aceasta se gaseste pe site-uri de specialitate pana modificati parola respectiva, logarea se va facea cu parola + cod pe email.

Administratorii forumului + moderatorii nu se vor putea loga decat cu parola + cod primit pe email