Timpuri noi

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Ridic si eu 2 degete:
Cum ramane cu cele 5% ale lui Rally, discount pt membrii forumisti ?
 
felippe a spus:
Salutare,

Va doresc si eu succes!

Ca si o idee, poate reusiti sa reorganizati structura forumului. In acest moment, este destul de greu de navigat printre subiecte. O mai buna grupare a subiectelor pe categorii.

Ai mare dreptate Felippe, lucram la asta :), schimbarile se vor vedea de luni incolo (sper) si ele vor avea loc treptat.

Multumim pentru gandurile bune, @Felippe si @Victorian, sper sa o scoatem la capat impreuna.
 
Nu o sa insir pomelnicul gandurilor ce mi-au trecut prin minte de la inceputul lecturarii subiectului.
@Admin:
Felicitari si vant din .......tender!!!!
@Rally:
Multumiri pentru ce ai realizat. Toti se lauda pe forum (fara nici o tenta.... ; eu sunt unul din ei) cu ceea fac. Tu i-ai adus pe toti laolalta - si asta e munca de chinez.

:floare:
 
:confused: ete frate.dupa 4 zile fara sa cetesc ma trezesc in ardeal!ptr mine nu-i nici o
diferenta,tot pe "jucarii"suntem,deci va salut din nou(pe cei din ardeal)si la fel de
mult pe rally!sa fie intr-un ceas bun!
 
Mai oameni buni (vorba lui Banica), observ si eu aici agitatia iscata de primele posturi ale lui Horia.
Personal eu cand am vazut ca Horia e de acord sa reposteze m-am bucurat pentru ca am vazut o oportunitate de a invata cate ceva (de altfel ieri in prima zi am invatat doua lucruri noi: segmente vs module si fire pt stalpii de telegraf) pentru ca cu totii (inclusiv el) avem multe de invatat.
In schimb vad ca reactia e mai degraba "uite la asta ce vine aici si face pe desteptul". Imi pare rau mai ales ca lumea s-a legat de el efectiv ca de ce a postat , in conditiile in care a prezentat lucrari de calitate si a dat sfaturi pertinente.
Eu raman la convingerea ca toti avem de invatat unii de la altii, iar de la Horia avem destule. Il cunosc destul de bine (nu personal) si va asigur ca nu e genul care sa faca pe desteptul si sa posteze numai sa arate cat e de tare ci e un baiat care o face din suflet.

PS Eu am incetat sa mai postez pe celalat forum exact din cauza acestor discutii puerile si total neproductive in locul schimbului constructiv de idei, asa haideti sa discutam exclusiv de modelism si trenuri.