Migrare forum!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salut.
Cu galeria de poze Lokomotiv Storage ce se intampla??? ca eu nu mai stau iar sa mut iar toate pozele.
Am intrat logat pe noua platforma la topicul meu cu "Adunate la Ho " si unele poze nu se mai vad cu toate ca aici pe forum sunt vizibile, asta se rezolva sau trebuie sa editam dupa posturile si linkurile de poze?
 
GFN post_id=166850 time=1539783760 user_id=1512 a spus:
Salut.
Cu galeria de poze Lokomotiv Storage ce se intampla??? ca eu nu mai stau iar sa mut iar toate pozele.
Am intrat logat pe noua platforma la topicul meu cu "Adunate la Ho " si unele poze nu se mai vad cu toate ca aici pe forum sunt vizibile, asta se rezolva sau trebuie sa editam dupa posturile si linkurile de poze?

Salut,

Galeria de poze ramane asa cum este, nu o sa se modifice absolut nimic.
Platforma de test, are o baza de date mai veche (cred ca e varianta forumului asa cum era prin luna februarie), nu se regasesc toate posturile si pozele de aici.
In momentul cand migrez varianta live a forumului, pozele se vor vedea fara probleme
 
cristiM post_id=166881 time=1540035606 user_id=1466 a spus:
Salut.
Eu nu ma mai regasesc pe noua platforma.
Trebuie cumva sa ma inregistrez din nou?
Multumiri anticipate.

Salut Cristi

Nu trebuie sa te inregistrezi din nou, platforma are o baza de date mai veche, de aceea user tau nu exista, dar la momentul migrarii, o sa fie migrati toti utilizatorii
 
Pe pagina de start a forumului, imi apare cu portocaliu subforumul "Welcome". Click si imi apare ca nu sunt autorizat sa vead acest forum....care-i buba?