Propuneri pentru forum.

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Asta este acum mai nou cu time limit 30 min., dar eu mi-am editat multe din postarile mai vechi cu anii, unde nu se mai vedeau pozele din cauza ca am mutat albumele de pe Photobucket pe Imgbb si a trebuit sa actualizez linkurile la poze.
 
crystyv post_id=165035 time=1516914955 user_id=61781 a spus:
AdyAero post_id=165032 time=1516913784 user_id=659 a spus:
Am intrat pe forum, m-am logat (imi apare nickname-ul in dreapta) dar nu am buton de new thread, nu pot da reply nicaieri, imi spune in josul paginii ca (You have insufficient privileges to post here.)

Am observat ca anumite titluri prea lungi sunt trunchiate la 50 de caractere, adica in loc de
Asociatia - Trainsylvania Railway Club - Cluj Napoca apare Asociatia - Trainsylvania Railway Club - Cluj Napo.

ti-am dat drept de supermoderator, poti sa te distrezi :)

am facut un update la forumul de test pentru noua platforma, cine vrea sa -l testeze e invitat sa intre aici:
https://tst.lokomotiv.ro/

astept feedback de la voi
 
Așa văd pe tabletă:
IMG_20200429_114235.jpg

Există vreo posibilitate că anunțurile importante să fie mai mici?
 
Si o propunere de la mine. Reclamele care apar pe forum sa fie incadrate intr-un dreptunghi sau ceva asemanator, de multe ori pare ca acestea sunt unite cu postarile.
 
Multumesc. Nu e musai sa fiu moderator - ideea este sa avem un punct central pentru diferite publicatii cu tema modelistica.
 
Salutare.

Asa cum am anuntat pe un alt topic, am sa introduc functia ignore similara cu ce se gaseste pe facebook.

Ma gandesc la introducerea unui sistem de reputatie pentru anumite clase de useri, moderatori.

Astept sugestii despre acest sistem aici sau prin PM .
 
Printr-un asemenea sistem vei ajunge in situatia Spur 0 Forum care era extrem de activ candva insa in care existau ca si aici "biserici si bisericute". Pana la urma nimeni nu mai dorea sa modereze de frica de "-" din partea "razbunatorilor" si pana la urma nu a mai ramas decat proprietarul forumului ca moderator si toti userii au fugit in grupe de FB.
 
  • Like
Reacții: gamitzu