Că’lă’torii

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Elf,dac㒠vrei,îţi ară’t poze mai ..naşpa din Grecia,Bulgaria fă’cute chiar de mine..sau chiar din Paris(gă’site pe internet).
de curiozitate,ce vrei s㒠demonstrezi?Nu înţeleg plă’cerea unora de a-şi denigra ţara şi de a să’ruta în... tot ce e stră’in.
 
Elf,dac㒠vrei,îţi ară’t poze mai ..naşpa din Grecia,Bulgaria fă’cute chiar de mine..sau chiar din Paris(gă’site pe internet).
de curiozitate,ce vrei s㒠demonstrezi?Nu înţeleg plă’cerea unora de a-şi denigra ţara şi de a să’ruta în... tot ce e stră’in.

Oriunde poti gasi locuri naspa.
Dar de curiozitate unde ti s-a parut tie ca denigrez.Pentru ca am prezentat o realitate ?
Sincer nu mi-o lua in nume de rau dar cred atitudinea ta este mai paguboasa decat ale alora care "denigreaza". Vezi tu ca sa poti discuta de paiul din ochiul altuia trebuie sa vezi mai intai barna din ochiul tau(nu-s religios , da' asta e cat se poate de adevarata).Cred ca ar fi mult mai util sa discutam despre ceea ce este najpa la noi si despre cum se poate imbunatati situatia actuala decat sa facem comparatii stupide intre Sinaia sau centrul vechi al Brasovului si cele mai najpa locuri din Bulgaria sau Grecia.
 
Mihai90 a spus:
Elf,dac㒠vrei,îţi ară’t poze mai ..naşpa din Grecia,Bulgaria fă’cute chiar de mine..sau chiar din Paris(gă’site pe internet).

Nu e nevoie, ni le-ai aratat deja, chiar la inceput acestui topic.
Mihai90 a spus:
Elf [...] de curiozitate,ce vrei s㒠demonstrezi?Nu înţeleg plă’cerea unora de a-şi denigra ţara şi de a să’ruta în... tot ce e stră’in.

Nu cred ca Elf vrea demonstreze ceva, ci, asa cum chiar el a zis, si-a exprimat punctul de vedere.

Pe de alta parte, observ ca tu vrei cu tot dinadinsul sa ne convingi pe toti cat de frumoasa e Romania si cat de urate sunt celelalte tari. Imi place sa cred ca nu exista vreun utilizator al acestui forum care sa spuna ca Romania este urata deci nu este nevoie sa ne convingi asupra unui lucru cu care toti suntem de acord.

Apoi, nu stiu cine iti da tie dreptul sa ii faci pe toti cei care isi fac vacantele, concediile sau iesirile de la sfarsit de saptamana in alte tari, cocalari, snobi sau mai stiu eu ce epitete denigratoare. Cu totii avem dreptul sa vizitam si alte locuri decat meleagurile natale. Si, cum sta in natura omului sa expuna catre prieteni, familie sau cunostinte, numai partile bune ale experientei lor, este uman sa citesti numai despre cuvinte de lauda la adresa altor meleaguri.

La final, cu toate ca iti inteleg patriotismul, te rog sa fii mai rezervat in a cataloga asa cum ai facut mai sus pe cei care nu iti impartasesc parerea.

In cazul in care subiectul derapeaza, topicul va fi inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.