De ce?

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
U

User_676

Guest
de Trifu22 pe Mar Mai 25, 2010 3:08 am

LISTA NEAGRA a lui Trifu22

Doar oamenii PASIONAÈšI fac lumea s㒠evolueze!
Lista neagr㒠: Trifu22 (e dat dracu' baiatu' asta) Florinn (Florin Vescu), Dr2005(Dragos Anoaica), Fazekas_Abel, DonVilly, Stratan (tttgv); Prognosis (Nemuritorul), Mihai, mariushal (trainsim.ro), ionutz53 (trainsim.ro), Edy (trainsim.ro).

Èťepari ce trebuie distruşi:
lokomotiv; trains-addicted; trainfan; trenulete; liliputhobby; electrosid(a) jucarii.com; railwayfan; piş(zd)ty91;

de casat: RegioTrans (RegioCaca / RegioTras)
Trifu22
Moderator


Mesaje: 635
Membru din: Mie Oct 28, 2009 12:39 am
Localitate: Buftea
Mesaj privatE-mailSite webYIM
Cine crede ca am putea raspunde altfel decat intro maniera violenta la acest post ?
Mesajul va fi postat pe toate forumurule cunoscute si serioase cu intentia de a arata de fapt care este lumea feroviara reala si nu cea inchipuita!
 
N-au ce face... o s㒠dispar㒠de la sine, cum au dispă’rut şi alţii ca ei. Dimpotrivă’, dac㒠tot amintim de ei, totţi vor fi curioşi s㒠vad㒠cum e teaba, iar dacă’, cumva, au ceva scripturi ascunse care le aduc bă’nuţi/click (pe lâng㒠faptul c㒠sunt suspect de ,,apropiaţi" de un anume magazin de trenuleţe, în vreme ce toţi ceilalţi sunt ,,ţepari care trebuie distruşi" c㒠vând mai ieftin decât magazinul ,,prieten"), chiar le convine s㒠fac㒠pe mă’scă’ricii, c㒠tot le iese ceva din asta.

Acum vreo 4 ani mai erau unii care o tot tineau cu sula si satelitul si cum la ei nu e cenzura ca in alte parti... au disparut in vreo 4 luni.

Concluzie: nu merit㒠s㒠amintim de ei.
 
@ andrey

Felicitari!

Ai descoperit si tu un forum cu oameni cu mintea hodinita. Lasa-i sa se hodineasca in continuare de-a pururea in vecii vecilor.

E.