Poti Si Tu!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

mmkelemen

Well-Known Member
13 Noiembrie 2008
483
0
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
Salutare colegi!
Poate acest topic nu îşi are locul aici, pe acest forum, dar orice lucru, cât de mic ar fi el, pentru salvarea unei vieţi, cred c㒠merit㒠efortul.
Cu ceva vreme în urm㒠am intrat pe siteul http://www.potisitu.org/ unde am citit despre semeni de ai noştrii care au nevoie de ajutorul nostru.
Pe pagina respectiv㒠se gaseşte o trimitere la comanda unor bră’ţă’ri care cost㒠doar 5 lei.
Am comandat şi eu 2 bucă’ţi (10 lei + taxe poştale), nu e mare lucru dar puţin de la mine, puţin de la tine, puţin de la altul se poate salva o viaţă’.
Prin purtarea acestor bră’ţă’ri puteţi s㒠v㒠exprimaţi solidaritatea faţ㒠de cei care lupt㒠împotriva cancerului, manifestând o atitudine pozitivă’, de încurajare. Bră’ţă’rile au inscripţia "TEMERARII ştiu c㒠se poate – Poţi Åži Tu!".
îmi cer scuze dac㒠am postat fă’r㒠rost şi rog adminii s㒠ştearg㒠topicul dac㒠cred de cuviinţă’!
Baft㒠la tot ce v㒠propuneţi şi să’nă’tate că’-i mai bun㒠decât toate!