FIA GT3 Championship - pareri despre...

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

FloS

Active Member
13 Martie 2016
240
0
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
Salutare !

Am deschis acest topic pentru a schimba pareri despre evenimentul din acest weekend, FIA GT3 Championship Bucuresti Romania.
Eu nu sunt un mare pasionat al curselor de masini dar am zis sa nu pierd ocazia de a afla cum e.....nu am regretat ...senzatia a fost de-a dreptul electrizanta...am plecat cu urechile infundate dar nu mi-a parut rau.
aici poze de la eveniment:
http://rides.webshots.com/album/559115824rtrOzn
Vizionare placuta!
 
evenimentul reprezinta un mare pas inainte si nu pot decat sa salut si sa le doresc organizatorilor la cat mai multe astfel de evenimente

ca au fost si probleme este normal avand in vedere premiera
oricum faptul ca FIA a aprobat desfasurarea competitiei pe un circuit stradal este ceva cu atat mai mult cu cat noi nu avem o traditie internationala legata de cursele de circuit

mediatizarea nu a fost chiar pe masura iar faptul ca s-au confundat permanent cursele de viteza pe circuit cu ralyurile de catre oamenii de presa este regretabil

nu va legati de faptul ca un caine a fost pe circuit si sa lansati sloganul "ca la romani" ca va aventurati pe un drum gresit

de data asta chiar nu a fost vina romanilor

una peste alta un sincer bravo celor care au pus umarul ca acest eveniment sportiv sa aibe loc si nu in ultimul rand un bravo pilotilor romani participanti: Constantin Raileanu - la multi ani!, Mihai Marinescu si Claudiu David, care prin prestatia lor m-au facut sa ma simt mandru ca sunt roman asa cum m-am simtit mandru cand valcencele au castigat cupa cupelor la handbal si mandru de participarea clujencelor in finala

@ Flos

multumim pentru poze sunt foarte reusite

toate cele bune