Zilele forumului http://feroviar-turistic.forumgratuit.ro/

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
A

Anonymous

Guest
Pe data de 15-16 august 2009 forumul feroviar-turistic sarbatoreste editia1 a zilelor forumului!

-In cadru zilelor vor fi:

Sambata 15.08.2009
1)Concurs de fotografii numit "Fotografia forumului".
2) Dezvaluirea a noului nume al forumului.
3)Dezvaluirea noii infatisarii a forumului.


Duminica 16.08.2009
1)Fiecare mebru va primii 10 puncte pentru fiecare mesaj postat in aceea zi.
2)Concursul de vot pentru "Fotografia forumului"

Premii:
th_Concursul de fotografii:Castigatorul locului 1 va fi noul moderator al forumului.
th_Cel mai activ membru de duminica va fi desemnat membru de onoare al forumului.!


Va asteptam!
 
Salut,
dupa parerea mea, forumurile care necesita inregistrare prealabila sunt destinate esecului, pentru ca asa este construit psihicul uman.
Pe mine unul nu ma va convinge nimeni sa ma inregistrez undeva pentru a vedea niste poze.

Fiecare face cum crede de cuviinta, dar parerea mea este ca pierderea nu e de partea mea.

Am ajuns sa intru aproape zilnic pe acest forum, dupa ce timp de peste un an am urmarit realizarile pasionatilor si am prins gust pentru aceasta activitate, modelismul feroviar ca o noua pasiune.
 
Si mie mi se ia cand vad ca pentru a vedea o poza sau a descarca un software trebuie sa ma inregistrez. Nu de alta dar incerc sa ma feresc cum pot mai bine de spam.

Succes la clienti!... dar ai deja unul in minus.
 
alex12 a spus:
Nu plang dupa voi staty linistyti

Pai si atunci, de ce iti faci reclama aici? Nu e prima data cand pui un mesaj pe lokomotiv.ro prin care ne inviti sa iti vizitam forumul.

Inteleg sa trebuiasca sa te inregistrezi pentru a posta mesaje, pentru a cauta, a trimite mesaje private. Dar sa iti obligi vizitatorii sa se inregistreze doar pentru a vizualiza forumul... scuza-ma dar nu te inteleg. E ca si cum ai deschide un nou magazin si nu ai primi clientii inauntru decat daca completeaza un formular cu toate datele lor.

Asa cum ti-am urat si mai sus, iti doresc succes!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.