pisicile fac parte din modelismul feroviar?

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Sati traiasca pisica si motanul mity si la toata lumea care au pisica/motan sa va traiasca tuturor animalul de companie :oops: , eu am un motanel de 2 luni si 2 saptamani :oops: :oops: foarte dragalas,activ(orice distruge :D si pe orice se suie) :oops:
 
Diana a spus:
Sati traiasca pisica si motanul mity si la toata lumea care au pisica/motan sa va traiasca tuturor animalul de companie :oops: , eu am un motanel de 2 luni si 2 saptamani :oops: :oops: foarte dragalas,activ(orice distruge :D si pe orice se suie) :oops:

Inca o "felina" in peisajul feroviar.
Cu suitul zici ca sta bine, ideea este sa se deprinda si cu mersul in "pasul piticului" prin tunele 8) .
 
Daca noi feroviarii ne intalnim in cate un oras din cand in cand ce ar fi sa venim si cu pisicile :D intalnire dubla
 
BOGDAN I a spus:
Daca noi feroviarii ne intalnim in cate un oras din cand in cand ce ar fi sa venim si cu pisicile :D intalnire dubla


Veniti voi cu pisicile.....ca eu vin cu Leo. Mare pasionat feroviar:

 
El lucreaza pentru CTC (Controlul Tehnic de Calitate)

CTCul.JPG