turnanta N

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
andreiul a spus:
dimineata ma duc la vanatoare de led-uri galbene si portocalii.

Scuze Radu ca iti poluez subiectul cu "leduri" dar nu-l inteleg pe Andrei de ce merge la "vanatoare" de leduri cand se gasesc pe toate drumurile si in cantitati impresionante.

O simpla si banala instalatie cu leduri pentru pom, made in China, iti ofera leduri cate vrei si la ce dimensiuni doresti alegand din cele trei existente.

O instalatie, daca nu ma insel, este in jur de 15-20 de lei.

E drept ca trebuie sa le tai dar nu cred ca asta constituie o problema :D

:cafea:
 
M-am saturat de led-uri proaste; sambata trecuta, mi s-au mai ars inca 2 led-uri smd din BR80; in plus vreau sa cumpar smd-uri BUNE galbene si portocalii; daca stii alte magazine in afara de cele de pe Maica Domnului, care sa fie deschise si sambata, si sa aiba ce caut eu, spune-mi si mie; in plus, as vrea sa cumpar si niste punti redresoare cat mai mici (eventual tot smd).

In plus, tot sper sa gasesc led-uri de 1.8mm; am avut, le-am epuizat si au fost super.
 
andreiul a spus:
daca stii alte magazine in afara de cele de pe Maica Domnului, care sa fie deschise si sambata, si sa aiba ce caut eu, spune-mi si mie;

Pai ar fi ... tot pe Maica Domnului :D si incerca la Predoleanu, unde au si relee, in diagonala cu magazinul Obor, spre Dimitrov - Dristor, la iesirea din pasajul subteran.

:cafea:
 
http://www.carendt.com/articles/FAQs/CDtable.html

Belsug in casa, sanatate, pace-n inimi, bucurie, ganduri bune,
proiecte indraznete si noi impliniri.
Un An Nou minunat!
SA TRENULITI BINE!