Mare meci mare! Debut C.F.R.Cluj in CHAMPIONS LEAGUE!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Infringere usturatoare a Stelei: 3-0 pentru Bayern :confused: Trebuie sa recunoastem ca nemtii au fost net superiori.Steaua nu a putut mai mult :-? Pacat! Totusi lupta pentru calificare in Cupa UEFA continua. Fiorentina a pierdut acasa :!: cu Olympique Lyon .Scor:1-2 :aplauze: Daca batem pe Fiore la Bucuresti ne-am calificat :lautar:
 
Astazi seara intra in lupta si echipa ardeleana :lol: FORZA,FORZA C.F.R.!
Dupa ce am rasfoit 7 pagini din acest topic revenim la prima pagina , dar cu emblemele cluburilor inversate:
-
Daca pierdem , adio :( si Cupa UEFA :(
 
am urmarit si eu meciul dintre steaua si bayern. cei mai penibili mi s-au parut comentatorii care au creat imaginea ca ar trebui sa ne consolam cu gandul ca si alte echipe mai cu renume au pierdut pe stadionul german sau cu justificari aiurea a neputintei noastre cum ar fi cea de la golul doi cand comentatorii au justificat neputinta stelei sub forma unei greseli de arbitraj. jalnic! in loc sa vedem grsselile noastre si sa muncim ca sa fim mai buni, noi cautam scuze pentru ineptiile noastre. nu numai in fotbal, ci in toate domeniile.

un alt fapt de prostie romaneasca mi s-a parut chestionarea de catre reporterii tv a echipelor adverse la sosirea lor in tara. mereu se repeta intrebarea cu dracula, de parca tara aceasta ar avea ca valoare si fundament numai mitul dracula care nici macar nu e creat de un roman. dar eminescu? dar stefan cel mare? dar sfintii romani care au patimit pentru credinta si unirea neamului romanesc? se pare ca toata cultura si istoria acestei tari se limiteaza doar la un vampir idiot si nici acesta nascut din mintiile bezmetice ale unor moderatori tv.
 
Pauza la Cluj , scor: 1-2 :!: :!: :!:SCOR NEDREPT!(dupa joc) :-? La ocazii am fost net superiori :!: Din pacate fotbalul se joaca pe goluri si nu pe ocazii :x ,,MACARONARII'' au avut 1/2(jumatate) de ocazie si au dat 2 goluri :confused:
 
Asta este,

singura dezamagire pe care o am este legat de cum au fost luate primele 2 goluri, nu sunt naiv sa cred ca CFR ar fi avut sanse mult mai mari sa bata, daca nu erau cele 2 goluri, poate ca veneau altele, dar mi-ar fi placut sa nu fie goluri stupide.
In rest Roma mi-a facut putin "scarba" in a doua repriza (scuze dar nu gasesc alt cuvant), adica si la 3-1 sa tragi de timp si sa te tavalesti pe jos, rusine.

Bravo Cluj !

O sa revin cu poze de pe stadion.
 
Apoi sa speram ca la anu iar avem echipe de Champins League la noi in urbe. Oricum toata stima pentru o echipa de care acum 6 ani nu se auzea nimc.

FELICITARI!