CMF Ialomita Intalnirea de duminca - 06 iunie 2008

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

AutoMotor

New Member
21 Iunie 2008
6
0
Slobozia - Andrasesti
LOCATION
Slobozia - Andrasesti
Desi am ajuns tarziu, spre seara, la intalnirea pasionatilor din Slobozia, mi-a revenit sarcina de a posta cateva despre aceasta a doua intalnire a membrilor clubului. Asta nu pentru ca Prognosis nu ar vrea sa posteze ci pur si simplu pentru ca in jur de ora 19.00, aseara, lui Prognosis i s-a facut rau si a trebuit sa-l ducem la spital. Noroc de am fost acolo caci sotia lui e cu piciorul operat si nu stiu cum s-ar fi decurcat. Astazi dimineata am fost la spital sa-l vad si e la intubare. Se simte mai bine dar nu se stie cand al externeaza!

Revin la intalnire.
Duminica aceasta, la sediul clubului (care deocamdata este la Prognosis acasa) au venit Gabi si Sergiu, cel mai nou membru al clubului, caruia ai uram sedere cat mai intelungata, mai productiva si mai placuta in randurile proaspatului CMFI. Deci acum suntem in total 5 membri.

In imagine: Gabi oferind primele explicatii despre cum se poate repara un pantograf calcat din greseala de picioarele nevestei ...


Mai multe detalii in pagina web dedicata clubului - made in Sorin -
 
Salut,
este ok, trebuie sa gasiti o solutie la problemele de focalizare.
Pozele de pe site sunt toate nefocalizate, si este pacat, pentru ca se constituie in amintiri. Daca sunt facute cu telefonul s-ar putea sa nu existe solutie daca sunt facute cu o camera este de preferat focalizarea automata in locul celei manuale.

numai bine