La multi ani Victorian!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Dorin,
sanatate si putere de munca. Rabdare sa cauti si sa astepti ca ceea ce ti-ai propus in pasiunea ta sa se implineasca.
Sa ai parte de cei dragi, sa ai parte de ceea ce iti este drag.
Rar mi-a fost dat sa intalnesc cu om cu atata daruire fata de acest hobby, un om care vrea sa afle atat de mult, cu atata cumpatare si bun simt, cu atata vointa si autocorectare.

Sanatate si liniste, sa te bucuri de ceea ce iti este drag (si aici poate incluzi si epoca 1 CFR) :)
 
na, ca pe asta am ratat-o!

la multi ani, confrate! sper ca nu-i mai numeri! ;)

complet ar fi la multe modele bavareze si ceferizate pe scara N, la multe voiaje pe caile ferate europene si (intre altele) la multe beri baute pe o terasa Baden-Wuerttenburgheza sau alsaciana la umbra! :D

inca o data la multi ani si toate cele bune Dorin!
 
Case, gari.....cam tot aia e.
Avem toti de invatat de la el. E "modelistul arhitect sef" :)

si ce mai pui ca e si de "scoala veche", adica are rabdare si bun simt.
Rar astazi. Respect maestre !
 
pai sa vada, ce sa facem, ca merita sa stie ca si-a castigat respectul nostru.
Poate ca nu apuc mereu sa-i raspund la mailuri, ca mai am zilnic inca 70-100 asa ca scuze Dorin pentru neputinta mea de a aplica regulile de "time-management" (deh, sunt copil de la tara, tarziu am invatat neologisme din astea), dar asta nu inseamna ca nu mi-ai castigat respectul si cand e momentul sa-ti spun asta mai bine decat azi ???
 
Dragi prieteni,

Sunt profund miscat de tot ce mi-ati scris aici...

In primul rand, a trebuit sa-mi mearga un pic rotitele ca sa ghicesc de unde ati stiut :). As paria ca de la Bucuresti, via Brasov?

Dar, de aceea suntem prieteni si confrati in ale pasiunii, ca sa stim, sa aflam, sa nu lasam pietre neintoarse, nu?

Va multumesc tuturor pentru cuvintele bune! Va doresc si eu la fel, si fie sa petrecem cu totii multe aniversari placute impreuna, pe terase alsaciene, prusace, bavareze, bucurestene sau ploiestene, sau fie chiar si numai aici in mod virtual pe forum, care e la drept vorbind tot un soi de berarie, doar ca virtuala, vorbind despre pasiunile noastre comune!

Cu multe multumiri din Constanta,
Dorin
 
La multi ani Dorin ! multa sanatate ca e cel mai important ....si muuulte bavareze simpatice :roll:
 
La multi ani Dorin multa sanatate si fericire tie si celor dragi.Nu in ultimul rand multumiri pentru contributia la forum si ajutorul oferit!
 
La multi ani Dorin, multa sanatate si fericire tie si celor dragi.
new_birthday.gif
occasion15.gif
occasion1.gif