La multi ani Victorian!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
La Multi Ani Dorine!

Aici, de unde iti scriu eu, este inca 30 iunie. Asa ca se pune ca te-am felicitat de ziua ta, da?

Iti doresc din tot sufletul sa fii iubit si sa te bucuri de toti cei dragi multi ani de acum inainte.
 
Va multumesc din inima tuturor pentru toate lucrurile bune pe care mi le-ati urat. Evident, fiind vorba despre trenulete, si inca bavareze, e vorba despre lucruri importante, de suflet!

Nu in ultimul rand, cuvintele voastre m-au facut inca o data sa simt ca inscriindu-ma aici, pe acest forum, n-am gasit numai o modalitate rapida de contact cu alti pasionati asemenea mie, ci in egala masura am intrat intr-un cerc de prieteni adevarati. Va multumesc, prieteni!

Salutari din Constanta,
Dorin
 
La multi ani, Dorin!
Multa sanatate, ca-i mai buna decat toate, multe bucurii, succese si... trenulete, la ce scara doresti si-ti place 8) :aplauze:
new_birthday.gif
 
ce coincidenta...30 iunie, e si ziua nevesti mele si e si ziua casatoriei noastre.

LA MULTI ANI !!!!, fara reparatii...si tot binele din lume Dorine
 
Va multumesc din nou tuturor pentru urari dragi prieteni!

@Claudiu, inteleg ca in urma cu niste ani i-ai facut nevestei tale cel mai frumos cadou de ziua ei! Pai "La multi ani" atunci si pentru doamna ta si "casa de piatra" pentru cealalta aniversare (zidaria de piatra, evident, va fi termoizolata la exterior cu o alcatuire termosistem "Baumit" de 8 cm grosime pentru asigurarea rezistentei termice conform normelor) :p

@ MPU: evident, pentru mine numai la scara N, epocile I sau II si ... bavareze, dar si romanesti!

Salutari din Constanta,
Dorin
 
multumesc si eu de urare...si sa fie intr-un ceas bun urarea cu "casa de piatra"...ca de apartament m-am saturat, dar as opta si pentru o casa de lemn...cu pod pentru diorama viitoare...
 
...La Multi Ani! Dorin.....sanatate si tot ce iti doresti.....era sa scap momentul...noroc cu prieteni forumisti....mult noroc in viata si la cat mai multi ani!


p.s. mi-e cam dor de o noua excursie....ce zici?!! unde va fi urmatoarea????