Sa le fie rusine!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Prognosis

Well-Known Member
Trenulist
21 Iulie 2007
1.345
1
Slobozia
trenulete.info
WEBSITE
http://trenulete.info/
LOCATION
Slobozia
YOUTUBE
Prognosis
Sa le fie rusine!

Yutube nu merita respectul !

In urma cu cateva zile am constat ca in urma unui raport anonim, Marele Concern Yutube, mi-a inchis contul de filme, fara niciun avertisment si fara nicio motivare.
Nici macar nu au catadixit sa-mi raspunda la e-mail in care ceream explicatii vizavi de motivul inchiderii contului.
Drept urmare trebuie sa refac baza de date cu filmele dioramei pe un alt site. Problema este ca yutube schimba numele filmelor si imi este extrem de greu sa regasec filmele prin calculatorul me, filme vechi de peste un an de zile. Nu stiu cand voi reusi sa le pun la punct si ca atare cer scuze tuturor celor ce au incercat sa acceseze filmuletele mele! Incerc sa refac baza de date si sa le urc pe Photobucket!

Nu pot decat sa le spun celor de la Yutube: SA VA FIE RUSINE!
Acelasi mesaj plin de indignare este si pentru macelarul care s-a gandit la aceasta sabotare prin cine stie ce raport insinuant si mincinos! Eu unul nu am incalcat acordul cu Yutube