Sarbatori Fericite!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Electricul

Well-Known Member
Trenulist
20 Decembrie 2008
726
1
Satu Mare
LOCATION
Satu Mare
Doresc sa urez tuturor pasionatilor de modelism feroviar, un Craciun Fericit alaturi de cei dragi, multe daruri si un An Nou Fericit, plin de realizari si impliniri.



Sursa imaginii: http://bahn.startbilder.de/name/einzelbild/number/114718/kategorie/Deutschland~Dieselloks~BR+216.html

Sarbatori Fericite tuturor!
 
Sarbatori fericite vreau si eu sa le urez tuturor colegilor de pe forum si familiilor lor cu ocazia Craciunului si sa va multumesc celor cu care am colaborat,mi-au dat sfaturi,m-au indrumat si m-au tras de urechi cand am gresit.

SARBATORI FERICITE!
 
Cu ocazia sosirii Craciunului si a noului an, urez tuturor membrilor acestui forum, familiilor lor, prietenilor si celor dragi un calduros La Multi Ani si un an nou mult mai bun decat cel care a trecut!
Craciun Fericit!
1506996_760879827272939_1032348172_n.jpg
 
Tuturor pasionatilor de modelism feroviar,doresc sa le urez un Craciun Fericit alaturi de cei dragi, cat mai multe modele de trenulete sa ajunga la ei din tolba Mosului si sa aibe multe satisfactii si bucurii alaturi de cei dragi care ne suporta cu acest hobby... :lol:
 
A mai trecut un an...e-un nou Cră’ciun...
Imediat, buzna, vine Revelionul...
Să’rbă’toare fie-n gând şi suflet,
Să’rbă’toare-n cas㒠şi în prieteni.
Dee Domnul, trenulismul vostru crească’,
Facă’-se mai mare pasiunea voastră’,
N-aţi mai avea loc pe rafturi, pentru colecţii,
N-ar fi calculatoru-ncă’pă’tor la atât de multe date, Să’rbă’toare-n jurul vostru e acum,
Da' nu uitaţi colegi de forum, ţineţi-o pe-acelaşi drum,
Cu să’nă’tate, bucurie, La Mulţi Ani, şi spor în toate !!
 
Mulţi Ani Fericiţi celor ce-şi serbeaz㒠astă’zi ziua onomastică’!
închin un pahar cu vin în cinstea tuturor! Petrecere Frumoasă’!
Cu stimă’, Florin Rotaru.
 
LA MULÅ¢I ANI ROMANIA! LA MULÅ¢I ANI ROMANILOR de pretutindeni!
Acum mai mult ca oricând, cu TRICOLORUL în suflet şi IMNUL pe buze vegheaţi la ROMÂNIA şi la INTERESUL NAÅ¢IONAL!
LA MULÅ¢I ANI, Florin!