Veşti bune privind transportul pe CF!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Multe povesti sunt spuse pe aici, am vaga impresie ca in curand se va face curatenie, desi sunt discutii la marginea liniei :D .

Ceea ce zice Dan este perfect adevarat, toate insa fac parte dintr-un mare plan, sau de fapt din ceva ce se numeste civilizatie si pe aici nu mai exista. Daca lucrurile ar functiona, s-ar colecta civilizat deseurile care chiar se pot refolosi, s-ar putea circula civilizat cu trenurile, s-ar circulat civilizat chiar si cu masinile si nu am fi bombardat de biruri capitaliste fara nici un rost logic.

Deocamdata concluzia ramane, calatoria cu trenul nu este stimulata, nu va fi prea curand rentabila, si oricum este in general sub nivelul la care ar trebui sa fie.

De altfel probabilo ca vor incepe curand discutii referitoare si la partea de marfa, avand in vedere dorintele de privatizare, ca deobicei unii contra, unii pentru, dar din pacate nimeni pentru normalitate.
 
Doamne ajuta!
Chiar daca la jumatate din promisiuni...si tot ar fi bine pentru cei din zona(locuri de munca si ce benefici ar mai rezulta)
Dar sa nu ma imbat cu apa rece...ca pina acolo mai este ceva cale de strabatut,iar de vorbe suntem satui... :-?
 
URA!!!!

S-a fă’tat timbrul de mediu!

înainte aveam de plat㒠doar 13.244, iar acum, la pormoţie numai şi numai 19.536.

Voi plă’ti în moneda naţional㒠a Bostwanei...
 
Sint convins ca interesantul nu a facut traducerea in ploaie a monedei din Botswana ci a folosit intelesul ei in romana.

http://www.bankofbotswana.bw/content/2009110912000-history-of-the-****

in acordul cu faptul ca va plati cu moneda ploii am intrebat care e cur_sul de schimb.