Colectia mea de Dacia LOGAN

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Prognosis

Well-Known Member
Trenulist
21 Iulie 2007
1.345
1
Slobozia
trenulete.info
WEBSITE
http://trenulete.info/
LOCATION
Slobozia
YOUTUBE
Prognosis
Mi-am intregit colectia de autoturisme Dacia LOGAN cu inca trei modele. Astfel in acest moment parcul auto 1/68 contine 5 vehicule. Mai lipseste un Sandero! Jucariile sunt marca Norey Renault Toys. Pacat ca nu sunt 1/87, ar fi stat frumos pe Diorama…



Mai multe poze
 
Daca ar fi carcotas as zice ca asta nu e masina sa te mandresti cu ea. Dar caruta cum o fi, totusi e a noastra, asa ca sa te intreb altfel: de unde ai facut rost de ele ? Ca am vazut pe ici pe colo pe okazii sau in alte parti de unde sa iau cate una cate doua, dar nicaieri nu am vazut sa cumpar mai multe bucati, ca sa se merite transportul, sau macar eventual sa le pot si vedea inainte sa le cumpar. Oricum sa le stapanesti sanatos, si la mai cat mai multe, poate ai noroc si gasesti si 1:87.
 
pt.macleod: de pe acest site poti cumpara, iti faci cont, plasezi comanda si astepti pana te contacteaza baietii, se livreaza prin curier rapid cu plata la ridicare, ai ocazia sa verifici continutul inainte de a plati...:
http://www.dacia-merchandising.ro/jucarii-miniaturi.html
 
mersi de adresa, dar dupa ce m-am uitat la preturi am gasit inca un motiv sa injur minunata noastra marca auto
hai frate, peste un milion la o macheta de 1:43, trebuie sa fii intr-adevar mare iubitor de carute ca sa dai banii pe asa ceva (si din cate vad la banii astia nici usi care se deschid, nici detalii la motor, dar deh, nesimtire frantuzeasca corcita cu cea romaneasca la umflat preturile)
oricum, in general tot ceea ce inseamna reprezentanta sucks, hotie pe fata, cel putin in romania (nu stiu prin alte parti cum este, dar am inteles ca in nici un caz nu e ca la noi); vad ca nici la machete nu se dezic romanii nostri
 
sincer, alea la scara 1/43 sunt lucrate chiar misto, fratele meu le colectioneaza, asa ca l am tinut in mana, bine, recunosc ca erau mai ok de se deschideau usile...la pret, intr-adevar sunt putin c-am piperate...mai ales pt. buzunarul nostru...eu personal raman la trenulete, dar n-ar strica la scara 1/87 niste loganuri, ar merge pe diorama langa CFR uri :lol:
 
dacia

<r>Am doua masinute Dacia logan una pick up si un berlina, dar sunt dispus sa le dau la schimb pe altceva oricum eu pot sa mai procur, cand mai aduc la reprezentanta machete.<br/>
P.S. Ai mei au un logan, si sunt multumit de ea mai ales cand i-am tras un "sut" in plin la o alta masina si .. arezistat cu brio, deci ma mandresc cu ea <E>:D</E></r>