Colectia lui Alex

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

asalexx

Well-Known Member
Trenulist
18 Aprilie 2007
655
0
Sinaia
LOCATION
Sinaia
M-am hotarat sa pun si eu ce am achizitionat pana acum.
Imi pare rau ca nu le-am facut pozele pe diorama.
Nu se vede prea bine asa.
 
Nu pra am avut timp sa fac poze la toate. Asa ca o sa mai pun si saptamana viitoare.
Pe curand
 
Super tare colectie!..... si vorba aia, am vazut-o pe "viu".....hai la mai multe :D
Pentru cine are spatiu... modelul raftului e de copiat :D
 
Ceva marci poti preciza? Intreb pentru ca se poate da si cu presupusul.Ai colectie frumoasa, sa ai grija de ea. Si rafturile in "scara'' sunt interesante.Confera volum, nu este indusa acea senzatie de ''PLAN''. E chiar 3 D !!! Bafta la trenuri!
 
Ineresanta colectia, eterogena - ca si a mea - si vad ca ai si o SD 38 sau 38-2 (nu-mi dau seama foarte bine) facuta probabil de Mehano care nu prea respecta prototipul in creatiile lor.
Ceea ce nu e interesant e display case-ul, care e bizar si nu pune in valoare toata colectia, plus ca e mic. Ca piesa de mobilier e ok, ca display case...
La cat spatiu e acolo, nu era nevoie sa-l compartimentezi in doua pentru ca iti fragmenteaza spatiul inutil. Un display case nu trebuie sa se puna in valoare pe sine, ci colectia pe care o gazduieste. Cand si raftul al treilea o sa aiba exponatele, am impresia ca cele mai multe o sa fie dificil de admirat.