societatea de reparatii RELOC&LUCAS_LITTLEBOY prezinta

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
multumesc pt aprecieri.
referitor la vitrina...atentie la dimensiuni pt ca este foarte grea.pt lungimi mari trebuie neaparat sprijinita pe L -uri de sustinere a partii de jos pt a nu se deforma sub greutatea geamurilor.a mea este prinsa in 5 dibluri de 10 pe spate ,iar partea de jos este sprijinita la mijloc pe un suport in forma de L pt a evita deformarea placii care sustine geamurile.as fi vrut geamuri de 3 mm dar nu am gasit atunci.etajerele trebuiesc sprijinite si ele la mijloc pr toata latimea pt ca se curbeaza datorita greutatii si nu au stabilitate datorita centrului de greutate.in rest totul este ok.iluminarea imi place si mie,am si voagoane iluminate care vor da un plus efectului dar trebuie sa ma gandesc la o metoda de a izola locomotivele de linie care este alimentata.metoda provizorie este lipitul unei bucati de
banda izolanta transparenta intre rotile de pe o parte si linie.asta pt a nu sta alimentate decodoarele locomotivelor asa aiurea.
 
lungimea este de de aproximatiz 175 cm. as fi facut-o de 190-200 cm dar a trebuit sa ma incadrez in dimensiunile biroului pt a fi ceva simetric.culoarea este aceeasi cu a mobilierului si se incadreaza perfect in peisaj...se afla in dormitorul juniorului care ramane uneori minute in sir cu ochii atintiti la ea stiind ca la un moment dat va fi a lui.imi place ca nu este tentat sa le jigareasca,sau sa le ceara,stiind ca sunt de vitrina.el le are pe ale lui si ii ajung se pare...este foarte atent si grijuliu cu jucariile si foarte cuminte.
 
am uitat sa mentionez ca intensitatea luminoasa a ledurilor este reglabila cu ajutorul unui variator de tensiune de la un set bachmann.daca aveti sugestii sau critici le astept...ca tot cu ajutorul vostru am realizat ceea ce va prezint.impulsul de a face o vitrina mi l-a dat robertansa cand in prezentarea colectiei personale a postat si vitrina.
 
Cont pe youtube si urca acolo videoclipul(la sfatul unui coleg din forum)am avut aceeasi problema cu photobucketul, am scapat de neplacerea de a-mi expune tot albumul
 
aulin,albumul se poate bloca :|

lucas,sa iti traiasca impegatul de miscare 8) ...si cu acelasi virus ca si tatal :p
 
multumesc cosmin.lucas_littleboy este nickul fiului meu iar aceasta colaborare cu forumul este dedicata in totalitate lui.eu ma numesc robert.
se pare ca el este mai virusat decat mine.