Pasiunea mea :Trenuletele electrice -Caile Ferate LA S&D

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Pai am vorbit noi ceva simbata la expozitie, mai ales ca este un expert in bavareze, preferatele mele de altfel :D
 
o posibila combinatie...nu stiu daca va place berea asta ...o puteti schimba :)
Lumina nu e stralucita.....

img69542ph0.jpg


o rezolutie mai buna dar nu perfecta aici:

http://img397.imageshack.us/img397/4903/img6954lj8.jpg
 
Este super garnitura, cum sunt cele doua vagoane de bere asa sunt si cele pe care le am eu dar alt producator :D
Multumesc Flo s :aplauze:

Am sa pun si eu poze cu ce am pe miine sau miercuri si discutam.
 
Pana cand isi aminteste Silviu ...am pregatit si varianta cu un vagon cu butoaie :) pline cu vinisor ...care te face rosu in obrajori

img69632ik0.jpg


ZOOM:

http://img180.imageshack.us/img180/5650/img6963rr5.jpg

Scuzati lumina ...si graba fotografului :)
 
Salut baieti, intradevar adormisem aseara, sunt cinci butoaie de bere, poze miine caci am liber doua zile, asa ca am la dispozitie doua zile sa rezolv diverse probleme si principalele probleme ale impatimitilor de trenulete, vor fi poze si eventual ceva descrieri . :D
 
@ FloS: SUPERRR garnitura aia bavareza pentru betivi! Mai intai un vagon clasa III-a pentru cei care se mai tin (inca) in picioare, pe urma doua vagoane cu bere si unul cu vin, ca sa aiba baietii "combustibil", si la urma de tot un niederbordwagen in care sa-i adune pe aia "cazuti" la datorie!

:D :D :D

Salutari din Constanta,
Dorin
 
Ai o garnitura de invidiat! sa-ti traiasca! si la mai multe! Daca te rugam frumos, postezi poze mai mari????
promitem ca ne uitam cuminti...
 
Si iata ca au sosit si primele camioane Opel Blitz 8) care bineinteles vor intra la atelier pentru a putea fi apte epocii unde vor deservi :wink:



 
Iata ca a sosit si un Henschel 8) , bineinteles ca nu singur ci cu vagonul de transport aferent, poze impreuna cu vagonul la rubrica de prezentare a vagoanelor :D