Colectia CF Radu

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

radubc

Member
12 Februarie 2008
38
0
Calgary, AB
www.trenulete.erbnet.ca
WEBSITE
http://www.trenulete.erbnet.ca
LOCATION
Calgary, AB
Cu ceva timp inainte am prezentat o minidiorama facuta special pentru a poza materialul rulant intr-un cadru mai apropiat de realitate. Acuma am prins un pic de timp si pentru primele poze cu material. Nu sunt multe, dar este un inceput.

Prima locomotiva este un Dash 9 american.
Cealalta locomotiva este tot americana, de la Bachmann. La $49 cu decodor digital nu se putea refuza. GP 35
 
Salut Radu,

GP35-ul de la Bachmann l-am vazut, in alte culori, pe viu si am ramas placut impresionat de detalii, de faptul ca are decodor, ca are - nu stiu cum ii zice dar tot electronic este - ceva ce sesizeaza daca este pe circuit digital sau pe circuit continuu iar de bani ce sa mai zic? Nu mai zic, pretul este mult sub ce ofera masina - 140 lei.
 
Salut,
Felicitari pentru aceste locomotive .Imi place cea de la Athearn :D
Dar si modelele Bachmann isi merita banii.Dar decodoarele nu sunt grozave,asta este clar.Acolo intra ceea ce este mai ieftin.Dar la banii acestia este o oferta foarte buna.