de prin lume adunate la HO

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Faina locomotiva,eu o am pe cea visinie V60 ep IV.
O astept pe la mine pentru montat decodor in caz ca nu are :D
 
Si pentru ca m-ati provocat astazi am mai scos un exemplar din depou


o electrica ,,The Cream Project ,,clasa 189 ,Ep VI,tara de origine Italia ,HO,Roco cod 62688



th_P5070242_zpsefd7b566.jpg



th_P5070244_zps1b13dfb5.jpg
th_P5070248_zps714ffb21.jpg
th_P5070247_zpsf701720d.jpg
 
Superb exemplar si acesta parpala si fiind si Roco professional... Imi place mult!
 
Foarte frumoasa locomotiva Parpala, Br 101 este printre modele care imi plac tare mult. Felicitari si la mai multe.
 
Superb BR101! Am doua bucati, ambele cu Plux22. As vrea sa ne spui ce functii de lumini are pe ficare "F" in parte. La mine difera. La una se sting luminile din capete la cuplarea vagoanelor, cealalta are trei nivele de iluminare etc. :D
 
:lol: multumesc.Am si aburoase ...toate la timpul lor .Faza e ca imi vine greu sa le scot din cutii ,sa le pozez si sa le pun pe forum.Despre functii iti pot raspunde weekendul urmator cand am s-o testez ptr a-ti raspunde punctual.Am testat-o cand am achizitionat-o ,dar nu mai tin minte exact ce si cum lucra.Circuitul nu il am aici.