seturi si cladiri

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

bavareze

Active Member
13 Septembrie 2008
87
0
los angeles
LOCATION
los angeles
salutare!

tot am cumparat, am adunat, acum a venit si momentul sa fac cateva poze sa vad ce s-a strans.

si modelele separate sunt interesante, dar mie mi-au placut in mod deosebit seturile. iata ce am adunat pana acum. cel putin 2 dintre ele (karwendel express si berlin 750 jahre) au fost destul de greu de gasit, restul probabil sunt mai comune.

poate mai mult decat trenurile, mi-au placut cladirile cu tematica feroviara (colectiile Mamos, Vero, Auhagen etc) pentru ca implica contributia colectionarului/modelistului. Am vreo 10 buc asamblate si restul pastrate, deocamdata, la cutie.

numai bine!

tt_set.JPG

tt_bausatz.JPG
 
dubluri nu prea am, si chiar daca as avea nu cred ca as da, dar iti recomand cu caldura www.ebay.de pentru achizitii. cauta dupa "bttb".
 
Da, stiu, este OK... stau pe acolo, dar cele mai bune la pret se lasa uneori asteptate, ori alteori banii se lasa greu asteptati:)))

mersi, am si cumparat de pe acolo cate ceva