Garnitura Liliput

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Sincer? NU! aveam de mai mult timp vagonul de bagaje de la Tanti Lili.Este tot DRG si are cam aceiasi nuanta.Si cel de la Roco arata bine, dar nu mi-a trecut prin mana. Si la combinatia ta , ar fi iesit Garnitura Liliput cu vagon Roco :evil:
 
obiwan a spus:
Vagonul de bagaje si valori interpus intre loko si vagoanele de persoane.Modelul in cauza a suportat o revopsire a acoperisului, initial fiin de culoarea mustarului.Trebuia sa fie argintiu ca si celelalte, asa ca l-am demontat si SURPRIZA: desi nu se vede de afara este dotat cu WC, scara, alte cele. Marfa!
:!: :!: :!: ;-)
Revenind un pic la vagonul de bagaje, pe care-l am si eu, obiwan, nu ma ajuti te rog cu cateva info, cum sa-l desfac ?! Vreau eventual sa-i revopsesc si eu acoperisul si sa studiez cum as putea sa-l iluminez.
N-am mai desfacut vagoane de pasageri, e nou nout si nu vreau sa-l maltratez din greseala .. :( :mask:
Multumesc anticipat,
Yoda :wink:
 
E foarte simplu:desprinzi cu atentie manerele care ajung pe acoperis, apoi detasezi cu grija sa nu distrugi ceva fineturi. Spor! o sa-ti placa ce e inauntru.