Dupa 20 de ani

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
...

Cu postul de mai sus se incheie o lunga etapa cu prezentarea machetei asa ca vom lua o pauza pana vom avea ce sa mai aratam.
In mare parte aproape ca am terminat asa ca, probabil, o sa mai fie cateva imagini cu macheta asamblata, probe si altele.

La buna auzire!

Spor la modelit!

Si murgu' paste-n voia lui nelegat de crache ...




 
:D de-aici si vorba "te uiti ca murgu-n decuplator" sau "ca murgu' la semnal" felicitari pentru realizare si multumiri pentru rabdarea de a face poze in mai toate etapele constructiei
 
Sinele cu capete albe, depozitate atent intre linii m-au dat pe spate! Sunt multe chestii de facut cu bucati de sina veche, am mai vazut ceva si prin alte parti. Neaparat trebuie asimilat si realismul te surprinde. Placut.

Spor la urmatoarele dio, ca mai e muuuult de construit. LDH, te muti la Cluj? ;-)
 
Alte detalii cu modulul 2 de aceasta data si nu numai:





Lucrator(i) si admiratori :lol:


 
Foarte frumoasa realizarea. Zona soselelor mi-a placut in mod deosebit, dar nu numai... :aplauze: Jimmy sper ca are ganduri pasnice... ;-)