Module pentru poze: Robert si Andrei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Frumos si lejer, antistreSS!

Sa vin cu vacile? Woodrea e prima la microfon, ii luam interviu la 1:1 :D

Asteptam si copaci?
 
o sa vina si copaci, insa pana atunci trebuie sa pun sinele, sa fac drumul, sa fac rampa, sa montez depozitul, bariera, stalpii de telefraf, si ce idei mi-or mai veni, pentru ca apoi sa termin de pus iarba si boscheti; totusi nu o sa pun iarba peste tot; nu vreau sa devina un covor verde. Copacii? Ultima treaba.
 
Salutare,

deja incepe sa capete viata. Abia astept sa vad poze cu toate detaliile spuse de tine mai sus.
Intrebare, din ceea ce vad nu ai folosit produse Noch si Woodland, e adevarat ? Oricum arata f bine datorita granulatiilor diferite
 
Da, am folosit produse WS; din pacate am ramas in pana de iarba verde; mai am 2 sau 3 pliculete, insa sunt alte nuante, din care am folosit mai putin.... am o promisiune. Am si iarba de la Noch (cred ca pot face cateva machete cu cantitatea pe care o am, insa nu prea pot sa amestec Noch cu WS, pentru ca folosesc tehnologii diferite. "Iarba" de la WS nu este ca la Noch, ci e un fel de pulbere cu diverse granulatii... In plus am o problema la terasament; eu folosesc sine Tillig Elite si terasament tot de la Tillig; o sa trebuiasca sa ma invart de terasamentul de la macaz (e vorba de macaz pe partea dreapta); din acest motiv inca nu am montat sinele pe modul (lucru care ma incurca destul de tare, fiindca nu pot pozitiona nici bariera, nici depozitul si nici nu pot continua lucrarile la "spatii verzi" pe portiunea respectiva. E greeeeeu...

Oricum, avand in vedere ca e hobby, nu ma alearga nimeni.
 
Lucrarile sunt aproape stagnate din lipsa de iarba; pana atunci am finalizat cat de cat poteca; spun cat de cat pentru ca daca as merge pe o asemenea poteca in realitate, dupa 2 metri mi-as rupe picioarele.
 
Nu te grabi cu finalizarea, imediat vin materialele pentru carari.

pe 7 carari :D