HALTA DAVID

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Va salut!
Halta DAVID a fost ,,scoasa de la naftalina" si dupa ce a fost putin aranjata, a fost bagata intr-o sesiune foto septembrie 2012. Este finalizata in proportie de 70% iar restul de 30% reprezinta:
- montare garduri, stalpi telefonie-electricitate, indicatoare rutiere, vopsire parapeti strada, alte detalii...
- proces de imbatranire totala;
- (posibil in viitor)schimbarea totala a materialului din care este confectionata soseaua, respectiv inlocuirea cu material pt sosea din kitul de spaclu Noch 60920.

Poza cu panoul electric corespunzator garii, confectionat dintr-un container Mehano, pe care au fost montate butoane cu doua si trei pozitii(schimbatoare de sens).



Alte poze:





























Se lucreaza la revizia capitala aunui excavator hidraulic.

 
Sallut si felicitari pentru lucrare.As vrea sa te rog,sa imi zici si mie de unde gasesc sa cumpar si eu acel material de izolatii antiumezeala cum il numesti tu? .Multumesc astept raspuns.
 
Salut... Orice magazin de constructii. Daca erai din Bucuresti cel mai ieftin era la Leroy Merlin
dar pooti Bricostroe, Hornbach sau magazinul din capul strazii:))) ca nu conteaza 1 leu diferenta
 
Am inteles.Dar cum trebuie sa cer mai exact la magazin,ca sa stiu sa nu ma fac de ... :p.Multumesc astept raspuns
 
Ok multumesc.Dar presupun ca trebuie foarte subtire....din moment ce vreau sa confectionez soselele si trotuarele din el..... :)
 
Da da,stiu polestiren extrudat pentru izolatie de parchet,....... ca daca ii zic doar izolatie imi poate da dinaceea moale asemanatoare buretelui.