Diorama lui Big_boy 6m x 4m

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Big_boy

Well-Known Member
9 Ianuarie 2009
460
18
57
Timisoara
LOCATION
Timisoara
Salutari si Sarbatori fericite tuturor membrilor si nemembrilor acestui forum ...
Anul acesta m-am apucat impreuna si cu ajutorul familiei mele la amenajarea incaperii pentru viitoarea mea diorama la care vizez de cand eram copil...
Deoarece acum "Mos Craciun" a adus din sacul lui ultimele finalizari ale incaperii , m-am gandit sa va prezint stadiul lucrarilor in acest an ...
Dimesiunea suprafetei 6m x 4m ...:lol:















Toate cele bune ...
 
Asta n-am mai vazut pana acum.De obicei,cei mai zelosi incepeau cu prezentarea constructiei structurii pe care sta diorama,placa,masa,sau ce-o fi fost ea...ei bine,chiar CASA... n-am mai pomenit :lol:
Foarte fain!

Spor la lucru si sarbatori cu bucurie!
 
Astept cu nerabdare si urmatoarele etape!Te-ai gandit la un nume de botez?:)
Daca ai nevoie de ajutor.......doar anunta-ma!
 
:D Cred ca a iesit atat de bine incat sigur familia va deturna scopul constructiei si in loc de fum de aburoasa vom vedea aburi de la sarmale de exemplu
.Asa ca adio ,,vis din copilarie,,
 
Cred ca a iesit atat de bine incat sigur familia va deturna scopul constructiei si in loc de fum de aburoasa vom vedea aburi de la sarmale de exemplu
.Asa ca adio ,,vis din copilarie,,
:-?
O sa revin cu dovezi....la anul... :lol: