Propunere diorama pentru vara 2013

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Bine ai venit si binenteles ca nu deranjezi.
Mie personal mi s-a parut mai "rigid" si am preferat anyrail.
Intr-adevar demo-ul nu permite decat folosirea a 50 de sine, dar am gasit o solutie in aceasta privinta.
Daca obtineti any rail complet cred ca ar fii cel mai indicat.

PS: nu am folosite torrente sau alte metode de a obtine programul complet.
 
Off topic : mie SCARM-ul mi s-a pă’rut cel mai bun prin prisma faptului ca ştia toate liniile tt , inclusiv cele vechi.
In rest pe 16 mm nu stiu, am vazut multi cu anyrail

cu SCARM am reuşit inclusiv modelare 3d
 
As avea o intrebare pentru cunoscatori, poate a gasit cineva pe net sau altfel...

In Ramnicu-Valcea a inceput constructia unei noi gari, cu fonduri europene, cel mai scump proiect de gara din Romania de pana acum.

Noi vedem periodic santierul cand ne uitam la trenuri dar din pacate pe panoul cu proiectul si informatii santier nu este decat o fatad, foarte sumar detaliata, fiind afisate doar muchiile si ferestrele fara alte detalii.

Daca mai are cineva informatii?
Ar fi frumos sa o construim pe aceasta mai ales ca o sa o vedem cum creste (momentan se lucreaza la peroane, pasaje, anexe) si ca actualul orasel unde se joaca se numeste tot Ramnicu-Valcea.