Cladiri 1:87 home made de amator

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Rares

Member
6 Martie 2010
19
0
Brasov
LOCATION
Brasov
Salutare tuturor!
asa cum am spus si in propria prezentare, experienta mea in domeniul feroviar este "0".
Pt. a indeplinii dorinta fiului meu de a avea "un trenulet ca la expozitie" si fiind " low bugget" a trebuit sa improvizez.

Precizez ca ceea ce veti vedea reprezinta module ce vor fi integrate intr-o diorama.
sper sa nu provoc crize de ris ....

Gara Vestroia :


Halta Vykysburg


si mina cu specific neprecizat
 
Dimpotriva, ce crize de ras, ca pe mine m-a umflat plansul...
:D Glumeam, bineinteles.
Si eu mi-s incepator, imi permit totusi o umila sugestie: nu ar da mai bine ca afisele de pe usile haltei sa fie cu un font ceva mai mic, daca e posibil... si eventual, alte culori? Ma gandeam la font alb pe fond albastru inchis sau ceva de gen... Cred ca ar avea o idee mai mult realism.
Altminteri, mie mi se pare excelent ce ai realizat, mina este chiar perla coroanei intre cele trei lucrari, as zice.
Good job!
 
Foarte frumoase clă’dirile! Felicită’ri! Dă’-i înainte! n-aş schimba nimic... chiar aş scrie şi textele de pe clă’diri tot "de mână’".
 
incet, incet, ... sa nu transpir ... am mai facut o fabricuta ...
si o incercare de locomotiva ...

sper sa nu dati cu pietre prea mari ...