Vollmer 3538 (peron)

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

macleod

Well-Known Member
Trenulist
28 Ianuarie 2009
1.732
4
46
Bucuresti
www.macleod.ro
WEBSITE
http://www.macleod.ro/
LOCATION
Bucuresti
Salut

Am gasit urmatorul produs Vollmer 3538, care pare cel putin din poze la un pret super bun (chiar prea bun, ca de aia deschid topicul), dar nu ma prind de o chestie.
1014001884035382.jpg


Din toate datele ar parea ca respectivul kit contine macar peronul acoperit, dar cum pare foarte ieftin (mai ales ca are lungime de cca 1 metru si ceva), mi se pare un pic cam dubios. Totusi preturile sunt aproximativ la fel peste tot, 25-30 euro cu tot cu transport.

Intrebarea este: ce contine exact pachetul respectiv ? A avut cineva de a face cu modelul respectiv si poate sa dea feedback ?
 
Vezi sa nu te pacalesti! ..... s-ar putea sa fie primul peron, cel din plan apropiat fara acoperis, nu cel din plan indepartat, adica cel cu acoperis..... sau poate 1/2 este acoperit si 1/2 neacoperit.
 
Pai tocmai de aia intreb. Oricum din ce vad nu prea e acoperit 100%, dar daca macar jumate e acoperit cred ca ar fi ok. O sa mai ma uit si prin alte oferte sa vad daca pot sa combin un peron acoperit cu ceva neacoperite, dar deocamdata sa vedem cu asta cum arata si cu ce se mananca.
 
Nu are cum sa fie ala mic de marfa, doar scrie in descriere ca are 6-7 cm inaltime si se poate pune nu stiu ce kit de iluminare, ceea ce clar merge doar la peronu mare. N-am gasit pe nicaieri pe net vreo poza in afara de aia de vanzare, din care nu prea inteleg mare lucru, decat o poza cu bucatile pe ebay din care iar nu prea se intelege mare lucru.