Daca apar probleme de vizualizare a forumului, un simplu clear la cache-ul browserului rezolva problema.

Depozit cu rampa CF si auto 1:87

Constructii de cladiri si anexe la cladiri, diverse instalatii care nu intra la infrastructura, home made si nu numai.
ButonEL

Mesaj de ButonEL » Dum Ian 10, 2010 10:21 pm

Fac ce fac si ma intorc la voi. :grin:
Nu este cine stie ce dar am mai facut un mic pas inainte.
[Link Removed for Guests][Link Removed for Guests][Link Removed for Guests][Link Removed for Guests]
[Link Removed for Guests][Link Removed for Guests][Link Removed for Guests]
cosmin78

Mesaj de cosmin78 » Dum Ian 10, 2010 11:18 pm

nu arata deloc rau,insa ti-as recomanda niste grinzi cu profil rectangular.baghete de balsa de 2x2 sau 3x3 mm...daca gasesti chibrite din alea lungi pentru semineuri,sunt bune si acelea.bafta!
Cosmin
[Link Removed for Guests]
ButonEL

Mesaj de ButonEL » Lun Ian 11, 2010 6:55 pm

Ufff Cosmin, este prea tarziu sa schimb grinzile cu alt profil datorita faptului ca la momentul postarii pe forum a mesajului anterior lucrarea a ajuns in stadiu prezentat mai jos. Iar alt motiv ar fi acela ca nu am grinzi cu profil rectangular. Tot ce am (pe langa ce se vede) este lemn de balsa gros de 2 mm insa este foarte firav, daca tai o bagheta de 2x2 mm si stranut mai tare se rupe. Asa ca sunt nevoit sa ma descurc cu ce am.
[Link Removed for Guests][Link Removed for Guests][Link Removed for Guests][Link Removed for Guests]
[Link Removed for Guests][Link Removed for Guests][Link Removed for Guests]
ButonEL

Mesaj de ButonEL » Joi Ian 28, 2010 9:58 pm

Am facut cateva mici completari la ferestre insa nu sunt foarte finisate. Nu prea am timp sa ma ocup de lucrare pentru ca sunt in examene dar mai rup cate o jumatate de ora.
[Link Removed for Guests][Link Removed for Guests]
[Link Removed for Guests][Link Removed for Guests]
Scrie răspuns

Înapoi la “Cladiri si anexe”