Bancute si jardiniere de peron home made

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Prognosis

Well-Known Member
Trenulist
21 Iulie 2007
1.345
1
Slobozia
trenulete.info
WEBSITE
http://trenulete.info/
LOCATION
Slobozia
YOUTUBE
Prognosis
Felicitari Prognosis pentru ceea ce ai realizat.
Am avut ocazia pe la sfarsitul anului trecut de a-ti trimite un mail pe adresa siteului personal (cred).
Sunt intru totul de acord ca utilizarea materialelor "recuperate" alaturi de kiturile realizate de firmele specializate in domeniu este binevenita, deoarece deschide posibilitati nelimitate oricarui modelist: practic pe langa un pret accesibil da frau liber propriei initiative si creativitatii.
Sincer am fost cumva marcat de un reportaj tv de acum cativa ani, unde era prezentat un modelist ce confectiona la comanda machete pentru casele construite de o firma, plecand doar de la materiale recuperate.
Tehnologiile disponibile la ora actuala, debitarea sau gravarea laser, utilizarea propriei indemanari si a atelierului pe care fiecare si-l concepe dupa preferintele si posibilitatile proprii, kiturile disponibile pe piata se pot impleti cu rezultate extraordinare din punct de vedere estetic