Magazine

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Cred ca cel mai aproape e la Cluj, Bucuresti sau Moskwa. Ori Budapest. Cine crezi ca vinde acolo la magazin, cand librariile sunt in aprozar?
 
Endo_ro a spus:
Am tot cautat topicul dar nu il gasesc... :(
Intreb si eu aici... Ce magazine de trenulete sunt prin Timisoara si locatia acestora. Ma aflu in acest oras frumos de ceva vreme si cred ca mai stau. Poate plec cu un suvenir... :D Fete frumoase ca aici mai rar prin tara... :confused:

Mercic!

N-ai nici o sansa, ramai la fete :D .
Accesorii diorame se gasesc la mazinul cu articole pentru arhitectura din piata Marasti, in lateralul mag.Zone Sport.
Succes
 
Endo_ro a spus:
...Poate plec cu un suvenir... :D Fete frumoase ca aici mai rar prin tara... :confused: ...

adevarat graiesti!confirm fenomenul,simtit pe epiderma proprie!Puiu are dreptate,lasa-le incolo de trenulete :p ...si de post :pig:

marcelbanu,

la Lugoj sunt mai putine :(|)
 
lasa-le incolo de trenulete Razz ...si de post pig

:D :D :D Azi ma odihnesc, dar maine ma duc la Iulius Mall... Ce e acolo, e durere... Mi-a mai zis cineva ca pe acolo umbli numai :wink: incordat :mrgreen: si nu am crezut.

Umbla prin Timisoara niste tramvaie extrem de zgomotoase... bineinteles pline de fete frumoase, ca sa rimeze... Noroc ca sunt insurat, ca altfel o puneam de-o ardeleanca :razz: !
 
:D :D :D
Si cum dom'le ?! Un oras asa de mare, de frumos, cu fete ca in povesti si sa nu aiba un magazin de trenulete ? Mi se pare oarecum ciudat. Ori probabil ca baietii de aici au cu ce sa se joace si nu le mai trebuie trenulete ? :D :D O sa ma mut eu aici sa deschid un magazin, iar fetele au reducere 10% :mrgreen: !
 
:evil: Ai un segment de nisha liber momentan si de mare viitor : EA-urile de la NMJ ! :D
Ia legatura cu Merry Christmas, nevasta lui Mos Craciun ! 8)
 
Salut. Poate sa-mi recomande cineva un magazin cu preturi sanatoase la cap, in Buc. sau online, de unde sa-mi pun sunet si fum pe o loco? Multumesc.