Capturi cu photobucket

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

mmkelemen

Well-Known Member
13 Noiembrie 2008
483
0
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
Salutare!
Spuneti-mi va rog cu trebuie procedat pentru a urca o captura video cu photobucket?
Ce format trebuie sa aiba?
Am o camera care salveaza pe direct pe DVD, cum procedez pt. a selecta o anumita parte din tot ce am filmat?
Cand dau "Use our bulk uploader: Upload multiple files, fast!" mi se deschide alta fereastra in care pot urca doar poze, nu zice nimic de video. Unde trebuie sa umblu pt video?
Multumesc anticipat.
 
Ciudata chestie, cu IE este activa optiunea respectiva dar acum am alta buba: aparatul meu foto nu face decat .mov si nu stiu cum sa o convertesc in .avi. :( :confused:
 
@mpursu uploadul in Mozilla il faci cu butonul din centru pe care scrie "Upload images & videos" sau pe alta cale?
La mine respectivul buton este inactiv in Mozilla.
 
Scuze ca raspund greu dar eram in bucatarie si faceam ardei umpluti...
Deh! ... trenulete si ardei ... meserie...
Da ciudata chestie dar asa e la mine.
Maine fac ceva capturi cu aparatul foto si incerc sa le urc in format .mov. Vedem ce-o iesii.
 
De ce nu iti faci cont pe Youtube? E gratis, accepta filme de pana la 10 minute lungime, 2Gb in dimensiune si mai orice format video. Si nu are reclame pe langa video :)