Magazine de trenulete in Bulgaria

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

nelutu

Well-Known Member
28 Decembrie 2008
273
9
Bucuresti/Fogia
LOCATION
Bucuresti/Fogia
Buna seara,

Stie cineva daca sunt magazine de trenulete in Bulgaria? Pe mine m-ar interesa un magazin cu vanzare on-line ca sa pot comand pe internet.

Caut ceva vagoane cu care sa pot face EN Ister.

Multumesc
 
Poti sa dai mai multe detalii despre acest magazin?

Eventual poate mai stiti si altele, prin alte orase. Nu de alta, dar datorita jobului, am si drumuri prin Bulgaria.
 
KEPT-Katia Valeva Tomova
Maluk Cum - PIKO Shop
Pirotska Str. 9
BG- 1000 Sofia
Tel.:
00359 897875069
00359 895768029
Email:
[email protected]

Hobby Strong
ul. Suworov bl. 6/3/42
BG- 1618 Sofia
Tel.:
00359/888283954
Fax:
00359/29556242
Email:
[email protected]

Balkan Asia Trans 98 Ltd.
Kamen Andreev Str. 24, BG-1303 Sofia, Bulgaria
T: +359-29366017/18
E: [email protected]


[email protected]
Sofia, Han Asparuh 1
Telefon: 02/952 51 44
Varna, str. Pop Hariton 10 Tel: 60 04 24
Plovdiv, str. 20 Samara Tel: 96 23 16
Ruse Blvd. Saedinenie 37 Tel: 83 60 75
Stara Zagora Strada B-dul. Stoletov "113 Tel: 62 45 52
Plevna Strada E. Konstantinov 23 Tel: 82 28 22

[email protected]
www.hobbynavigator.hit.bg

Sofia, Pirotska, Small TZUM, etaj 2, Tihomir
Tel: 02 / 9863543, 9881980

@cerba Spor la cumparaturi, sunt culese de pe net si nu stiu daca functioneaza toate
 
Prin Varna ceva ? Am vazut prin mall un magazin de trenulete pentru copii si am vazut niste troace pe la mehano, dar la preturi chiar mai mari decat la noi (si se zice ca bulgarii sunt muritori de foame). Bine ca si la Germanos spre exemplu erau aproximativ aceleasi preturi, ba chiar un picut mai sus.
Magazine serioase n-am gasit ca sa mai imi dau cu parerea, dar daca din intamplare imi ies in cale, va anunt.
 
Doamne, ce bine mi-ar fi prins adresele astea in februarie, anul asta, cind am stat 2 saptamini si jumate in Bulgaria, cu trei transporturi intre Radomir si Russe....... Am stat in Russe zile intregi, la fel in Sofia.....si culmea la Sofia la un mare magazin de jucarii (linga reprezentanta "Man Diesel"-unde am stat o jumate de zi ca sa ne schimbe un modul la procesorul de alimentare al capului tractor,pentru cilindrii de pe stinga/MAN de 680 CP/-...unde am gasit niste seturi "Mehano" ce erau si la noi,nimeni nu mi-a putut spune aceste adrese.....
Oricum,si aici pe pagina precizarile voastre sint din luna Mai 2009......"to late"...,iar ca cireasa pe tort..... si eu abia acum am vazut posturile.....ramine pe viitor !!
 
Machete

<t>aş avea şi eu nevoie de nişte informaţii..cum se ajunge la magazinul din Ruse?<br/>
adrese web,ceva?</t>
 
daca te intereseza coordonatele gps, lasa-mi un PM si ti le trimit eu. Nu am gps-ul la mine.

Dar informativ, dupa ce intri in BG, pe la Ruse, la sensul giratoriu care vine imediat dupa punctul de frontiera, faci dreapta si o tii tot inainte. Nu te speria ca drumul este nasol. Vei trece peste un pod intr-o curba si apoi intrii intr-o zona de blocuri. La o intersectie semaforizata vei vedea sigla conrad pe un magain dintr-ul colt (stanga fata).

P.S. eu cand am fost acolo, nu am gasit nimic...doar componente electronice.