Mersul trenurilor

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

macleod

Well-Known Member
Trenulist
28 Ianuarie 2009
1.732
4
46
Bucuresti
www.macleod.ro
WEBSITE
http://www.macleod.ro/
LOCATION
Bucuresti
Pentru ca noua varianta de la infofer.ro e mai execrabila decat prevede legea (sper ca minunatii programatori nu sunt abonati pe forum, mi-e nu stiu cum sa injur un confrate, chiar daca o merita), unde gasesc si eu un mers al trenurilor cat mai complet (adica sa aiba si operatori privati, si sa stie sa faca si legaturi intre trenuri din diferite companii).

Am cautat zilele trecute, dar la unison toate erau nefunctionale (oare isi lua informatiile direct din infofer ?).

M-am umplut de spume vazand 'functionalitatea' infofer-ului, si la betie crasa faceam pe genunchi un site mai bun, bine ca au bagat protectii anti-copiere care mai rau te incurca pentru ca nu functioneaza, decat sa fie pe bune (cine stie html sa arunce un ochi in surse sa se socheze (bine, jumatate din soc vine de la leguma de asp); sistemul de capcha este 'fenomental', programatorii sa arunce un ochi, e un exemplu de asa nu.

Bun, acum ca m-am linistit, ceva care sa ma ajute in loc sa ma enerveze exista ? (eventual si cu varianta orientata pe mobil)

ps: ca tot vorbim de cefere, oricat de hulita a fost ideea cu webcamul pe post de lista de plecari/sosiri trenuri, pana la urma era simpla, era functionala, deci jos palaria. Bine ca s-au gandit sa o scoata ...