un pic de ajutor ...

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

bogdan_g

Active Member
Trenulist
2 Ianuarie 2009
171
0
bucuresti
LOCATION
bucuresti
in 'dotare' exista o 'micuta' br80 roco, impecabila, dar care din nefericire nu este completa (bielele ... sau ma rog ...partea de angrenare.
in scurt timp pe masina vor fi gata montate :) lumini inainte/inapoi si eliminate cuplele ... si ajutor pt regine (03, 18, 39)
se pot face ? exista ?
 
Incearca sa scrii celor de la Roco despre bielele aburoasei 80. Poate ca ele exista ca piese de schimb pentru aburoasa 80 completa, produsa din nou.
Este de mare interes sa descrii cum rezolvi luminile inainte/inapoi 8)
Ce putem face pentru reginele 03, 18, 39? Versiunile Fleischmann ale acestora sunt superbe, ruleaza impecabil si... au bielele complete si corecte :aplauze:
 
multumesc (am postat si la imbunatatiri .... asta dupa ce am citit despre 64-ul Dvs.)

ma gandeam daca exista undeva la magazinele de la noi sau ... am sa le scriu desi nu stiu exact ce vreau ...:). spuneam ca daca am sa reusesc sa fac asta (pt state e ca si rezolvata, pt fata mai am ceva rezerve).

spuneam ca daca am sa reusesc sa o fac 'corespunzator', ar putea sta alaturi de regine sau chiar sa le ajute sa "agate" vagoane, avand rol de impingator
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.