Anunt important: [Local Link Removed for Guests]
Momentan sunt probleme cu trimiterea email-urilor spre yahoo, va rugam sa folositi seciunea Contact daca aveti probleme cu primirea email-urilor de resetare a parolei sau activarea contului

Photobucket

Esti nou in lumea modelismului? aici gasesti informatiile de care ai nevoie pentru a incepe.
gamitzu

Photobucket

Mesaj de gamitzu » Mie Oct 04, 2017 5:57 pm

Salutare. Pentru cei interesati sa poata ocoli ticalosenia celor de la al galeata cu zoi, pot instal un add-on pt Firefox sau Crome si rezolva problema. Mie mi-a mers.
[Link Removed for Guests]
mpursu

Re: Photobucket

Mesaj de mpursu » Mie Oct 04, 2017 10:08 pm

Am căutat "fix for Photobucket" și am găsit [Link Removed for Guests]
Acum văd pe forum toate pozele mele stocate în această simpatică aplicație :aplauze: (adică... încă nu m-am apucat să-mi caut TOATE pozele, dar cele despre care îmi aminteam că nu mai voia să le arate sunt acum vizibile :grin: )
Totuși... n-am renunțat la mutarea întregii mele colecții de poze de pe Photobucket într-o altă aplicație, fiindcă nu este frumos ce s-a întâmplat acolo :-P
MPU - Clubul Feroviar "Crișana" [Link Removed for Guests], [Link Removed for Guests]
alias

Mesaj de alias » Mie Oct 04, 2017 10:57 pm

Cred ca cel mai corect ar fi sa-i rasplatiti pe cei de la Photobucket mutandu-va "taraba" putin mai ... in alta parte.
GFN

Mesaj de GFN » Mie Oct 04, 2017 11:55 pm

[Local Link Removed for Guests] scrie: [Local Link Removed for Guests]
Mie Oct 04, 2017 5:57 pm
Salutare. Pentru cei interesati sa poata ocoli ticalosenia celor de la al galeata cu zoi, pot instal un add-on pt Firefox sau Crome si rezolva problema. Mie mi-a mers.
[Link Removed for Guests]
:aplauze: :aplauze:
Multumim pentru pont, am instalat addon-ul pe Firefox si merge.
Oricum mare tiganie au facut astia cu galeata lor.mie mi-au blocat un cont ca am depasit limita de stocare (101%) ,acum imi cer sa platesc ca sa pot intra in cont .
Fan DRG,DR,DB,DB-AG
gamitzu

Mesaj de gamitzu » Joi Oct 05, 2017 9:32 am

Eu am fugit pe Flickr :-D Galeata se deschide dupa jumatate de ora o pagina. Eu am cotizat la ei vreo 2 ani cate 39 cocoti pe luna degeaba, acuma sant in spam , ca ma tot bateau la cap sa le mai dau inca vreo 300$ pe an, pt 500 giga :mask:
Scrie răspuns

Înapoi la “Informatii utile, sfaturi practice, pentru incepatori”