Roti din rasina

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

OLECO

Well-Known Member
Trenulist
25 Iunie 2010
1.829
0
Bucuresti - Titan - Sector 3
YAHOO
ovidiumagureanu
LOCATION
Bucuresti - Titan - Sector 3
Baieti, ma interseaza daca exista in Bucuresti ateliere (firme) care pot confectiona roti din rasina, preferabil la 1/43.
Ma intereseaza pentru machetele de autobuze.

Am inteles ca se fac niste matrite din ipsos in care se toarna rasina si dupa ce se usuca, se slefuieste.
Daca ma puteti ajuta pe aceasta cale cu informatii, linkuri, etc, va multumesc din suflet.

Daca ar arata asa, ar fi bine.


sursa NET
 
De ce nu iei legatura cu scristi,(fam.Savin),ei toarna in rasina aproape orice,daca nu orice?Intra pe pm lui si ia legatura cu el,nu cred ca te refuza,lucreaza pentru multi colegi de pe forum si cred ca ai vazut calitatea lucrarilor lor.
 
OLECO a spus:
Baieti, ma interseaza daca exista in Bucuresti ateliere (firme) care pot confectiona roti din rasina, preferabil la 1/43.
Ma intereseaza pentru machetele de autobuze.

Am inteles ca se fac niste matrite din ipsos in care se toarna rasina si dupa ce se usuca, se slefuieste.
Daca ma puteti ajuta pe aceasta cale cu informatii, linkuri, etc, va multumesc din suflet.[...]

De ce nu incerci sa le faci singur? Uite aici un ghid pentru incepatori: Resin Casting for Beginners.