Daca apar probleme de vizualizare a forumului, un simplu clear la cache-ul browserului rezolva problema.

off topic Szekely Gyors

Aici gasiti mesajele spam si cele care incalca regulamentul, sau mesajele care deraiaza de la subiect
Închis
dantm

Mesaj de dantm » Mar Mai 25, 2010 10:33 am

Era cu pantografele jos, atunci pentru ce l-au tras pe acolo? oare pentru culorile frontale? :evil:
Nepos

Mesaj de Nepos » Mar Mai 25, 2010 2:28 pm

srazvi scrie:LE: Dupa ce i-am [Link Removed for Guests] :-D
Mare fericire pe tine ca i-ai putut injura (din fata calculatorului bineinteles). De scris corect o fraza insa nu stii. Tu, care pui legatura la un astfel de cantec (cu titlul "doamne ocrotestei pe romani") ai pretentii? Esti penibil.
Nepos

Mesaj de Nepos » Mar Mai 25, 2010 2:36 pm

dantm scrie:Era cu pantografele jos, atunci pentru ce l-au tras pe acolo? oare pentru culorile frontale? :evil:
Probabil da! Si probabil de aia s-au cracanat pe rand EA-urile TFG-iste la atacarea rampei de 25 la mie de dupa Mihaileni, trenul fiind oprit in linie curenta. Si tot taurul i-a impins pana la urma din loc, (ce-i drept, noroc ca a fost vreme uscata) dupa ce vitejii TFG-ei s-au rugat frumos de ei.
srazvi

Mesaj de srazvi » Mar Mai 25, 2010 7:26 pm

ON: Pai era interesanta si locomotiva de marfa ducand 14 vagoane calatori plus o alta locomotiva(poate la anul vor invata sa bage dubla tractiune)
OFF:
Nepos scrie: Mare fericire pe tine ca i-ai putut injura (din fata calculatorului bineinteles). De scris corect o fraza insa nu stii. Tu, care pui legatura la un astfel de cantec (cu titlul "doamne ocrotestei pe romani") ai pretentii? Esti penibil.
Dar tu ce ai facut asa deosebit sa poti comenta? O poza nu ai pus, doar comentarii la ce ai vazut la TV si iti dai aere pe aici, mai bine taci! :-x
[Link Removed for Guests]
Imagine
dantm

Mesaj de dantm » Mie Mai 26, 2010 8:34 am

Ce mi se pare ciudat mie? nu ca s-a cracanat locomotiva TFG ci faptul ca pe ruta cealalta au avut locomotiva CFR la dubla.

Ca vezi bine, aceste 2 trenuri au ,,atacat" granita de 1000 de ani pe doua fronturi.
Închis

Înapoi la “Mesaje offtopic”